Novinka Loewe One v prodeji

Loewe One – One Love. Sofistikovaný design, silný zvuk a plynulý streaming se stanou tou jedinou láskou.

Kronach. – Loewe, přední německý výrobce produktů pro domácí zábavu, s hrdostí oznamuje uvedení nového modelu Loewe One a tím i vstup tohoto nejstaršího výrobce televizní techniky do segmentu přístrojů s poněkud nižší cenou, než je u této značky zvykem. Designově zaměření příznivci kvalitní elektroniky si nyní mohou dopřát výjimečný kousek za dostupnou cenu. Loewe One nabízí mimořádný zvuk, obraz špičkové kvality s vysokým rozlišením a v neposlední řadě sofistikovaný design.

Poprvé v historii přichází Loewe s bezrámovým displejem a neviditelným zvukovým systémem (2x20W), který vyzařuje vzad a nabízí silný 3D zvuk.

Loewe One dokáže streamovat tisíce videí a TV show pomocí integrované Amazon Video App. Pro milovníky hudby je zase k dispozici aplikace Tidal, momentálně asi nejkvalitněji hrající streamovací služba s nabídkou převyšující 40milionů skladeb. Stejně snadné je streamovat hudbu z vašeho telefonu nebo tabletu. Skvělá konektivita tohoto modelu je vstupní branou pro fantastický obrazový a zvukový zážitek.

Koncept dvojitých tunerů nabízí majiteli možnost sledovat jeden kanál a přitom nahrávat jiný, bleskové přepínání mezi kanály je pak příjemnou perličkou, díky níž přechází zobrazení jednoho kanálu okamžitě do druhého, bez jakéhokoli bliknutí nebo chvilkové tmy.

Možnosti umístění TV Loewe One jsou široké, tato navíc díky minimalistickému designu a prémiovým materiálům vypadá skutečně výtečně kdekoli a z jakéhokoli úhlu.

Loewe One bude dostupná v rozměrech 40“ a 55“ a je určena designově orientovaným zákazníkům, kteří nechtějí žádné kompromisy v kvalitě a funkční výbavě.

Oficiální uvedení v Německu Loewe One provází v sociálních sítích kampaň s názvem One Love!

BaSys CS

One55_links One_55_Floor One_40_BTloewe