Audio pro domací kina

Vybíráme z naší nabídky audia pro domácí kina:

► Bose Lifestyle 650 ◄
Novinka mezi 5.1 sestavami pro ozvučení obývacích pokojů, unikátní kombinaci rozměrů, zvuku a designu.

Podrobnosti

► Pioneer SC-LX701 ◄
Výkonný AV receiver s množstvím zvukových a obrazových vstupů má k dispozici řadu uživatelských nastavení.

Podrobnosti

elac_cinema_30

► Elac cinema 30 ◄
Překvapující výkon a kvalita zvuku v malém kovovém těle pěti satelitních reproduktorů.

Podrobnosti

V našem sortimentu audia naleznete širokou nabídku kvalitní techniky pro ozvučení obývacího pokoje, případně pro vybavení samostatných místností, tzv. privátních kinosálů. Sestavy pro domácí kina lze vybrat z již vhodně nakonfigurovaných sestav, kde mohou být příkladem systémy Bose Lifestyle, které kombinují špičkovou zvukovou kvalitu s uživatelsky jednoduchým ovládáním. Pro větší filmové nadšence lze systém sestavit individuálně kombinací AV receiveru Marantz, nebo Pioneer a vhodných reproduktorů ze sortimentu Elac, Bose, případně Cabasse. Často je použita sada 5.1 reproduktorů v kombinaci s vícekanálovými zesilovači a řadou přehrávačů. Pioneer a Marantz kromě zesilovačů vyrábí také Blu-ray přehrávače a nabízí široké možnosti uživatelských nastavení. 5.1 reproduktory, nebo větší sady pro prostorové ozvučení lze kombinovat jak ve velkém provedení klasických reprosoustav, tak s decentními satelitními reproduktory doplněnými o výkonný subwoofer.

Do domácího kina případně do celého vašeho vlastního privátního kina můžeme nainstalovat kromě tradičních sloupových reproduktorů, také nástěnné reproduktory, případně reproduktory vestavné do podhledu. Lze navrhnout také neviditelné reproduktory, kde po stavebním zapravení hraje přímo SDK příčka, nebo zrcadlová stěna.

Systémy Bose Lifestyle jsou zaměřeny na uživatele, kteří mají rádi dynamické a výrazné zvukové efekty a nepátrají v detailech nastavení. Důležitým parametrem ozvučení jsou uši posluchače – proto nabízíme před zakoupením jednotlivých audio produktů možnost jejich poslechu na našich showroomech, včetně možnosti vyzkoušet si celé privátní kino.

Neváhejte a pošlete nám rovnou nezávaznou poptávku nebo dotaz! Vyberte si nejbližší prodejnu:

Poptávka Praha Brno Bratislava

 

Audio systémy navrhujeme individuálně, na základě konkrétních požadavků od zákazníka. Samozřejmostí je výběr techniky s ohledem na vhodné začlenění do interiéru a nábytkových sestav, to vše po konzultaci s Vaším bytovým architektem. Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou a vypracujeme Vám nezávaznou nabídku podle Vašich požadavků.

Víme, že opravdové hi-fi znamená schopnost reprodukovat kouzlo živého vystoupení. Znamená to prožívat hudbu tak, jak ji zamýšlel umělec, třeba i v kinosále. Právě hudba je zdrojem extáze a agónie filmového příběhu. Hudba je okouzlením a proto se snažíme, aby její nositel vypadal a působil stejně dobře, jako zněl. Každý přístroj, který nabízíme, je technicky a kosmeticky navržen tak, aby byl součástí životního stylu posluchače.

Tyto principy hrdě uplatňujeme u všech našich produktů. Každý náš jednotlivý přístroj domácí zábavy je schopen reprodukovat nejčistší a nejvěrohodnější hudbu v prostředí domova. Uvědomujeme si, že opravdové hi-fi znamená schopnost reprodukovat kouzlo živého vystoupení – jde o prožití hudby tak, jak ji zamýšlel umělec.

Jde totiž právě o hudbu!