Integrace s inteligentní domácností

Ovládání domu alias domácí automatizace Vám ušetří čas a přinese jednoduché ovládání jinak složitých technologií. V rámci instalačních řešení nabízíme nejen ovládání ozvučení a televizorů, ale také možnost propojení s kamerovým systémem nebo elektroinstalací, což přinese možnost kontroly nad osvětlením, stíněním a dalšími technologiemi v domě. Pro zastřešení technologií nejčastěji používáme řídící systém Control4

Moderním pojmem v bydlení je dnes inteligentní domácnost a nevyhýbá se ani oblasti ozvučení a dalších multimédií. Ovládání domu představované hlavně regulací osvětlení a stínění je propojeno s ovládáním multimédií (ozvučení, televize, projekce). K zastřešení různých domácích technologií využíváme řídící systém Control4 – řídící systém domu.

Neváhejte a pošlete nám rovnou nezávaznou poptávku nebo dotaz! Vyberte si nejbližší prodejnu:

Poptávka Praha Brno Bratislava

V současnosti se prodej kvalitní elektroniky téměř neobejde bez integrace do inteligentní domácnosti, která se v dnešní době stává fenoménem v oblasti stavebnictví. Většina našich produktů umožňuje ovládání přes aplikaci, pokud přístroj zapojíme do sítě. Naše produkty samozřejmě umožňují i integraci do autonomních řídících systémů, které v dnešní době napomáhají v kontrole a řízení všech elektronických zařízení v domě či bytě. Integrace inteligentní domácnosti vždy vychází z individuálních požadavků investora. Díky třem plně vybaveným showroomům jsme schopni spoustu věcí prezentovat v reálných interiérech nebo jednotlivá řešení předem nasimulovat.

Neváhejte a pošlete nám rovnou nezávaznou poptávku nebo dotaz! Vyberte si nejbližší prodejnu:

Poptávka Praha Brno Bratislava