Komplexní realizace na klíč

Realizace ozvučení na klíč hraje při vybavování domu významnou roli a to platí i v oblasti návrhu audio vybavení. Showroomy basys.net (Praha, Brno, Bratislava) jsou ideálním místem pro návrh a realizaci Vašich snů v oblasti audiovizuální zábavy a centrálních řídících systémů domu.

Realizace nejen ozvučení na klíč pro nás znamená:

  • Rádi Vám pomůžeme definovat vaše představy – konzultace a základní prezentace.
  • Zpracujeme návrh ozvučení, který doladíme s Vámi a Vaším architektem.
  • Poskytneme podklady elektrikářům a nábytkářům.
  • Veškerou techniku dodáme a nainstalujeme.
  • Doporučíme vhodné doplňky a příslušenství.
  • Vše nastavíme a vysvětlíme.
  • A v případě potřeby budeme k dispozici pro případné úpravy dodaného systému.

 

Neváhejte a pošlete nám rovnou nezávaznou poptávku nebo dotaz! Vyberte si nejbližší prodejnu:

Poptávka Praha Brno Bratislava

 

Informujte se na naše realizace ozvučení na klíč nebo si prohlédněte realizace:

 

Výsledkem instalace na klíč je kvalitní zvuk a obraz v požadovaných prostorách, designové začlenění ozvučení do interiérů i exteriérů a v neposlední řadě spokojenost zákazníka. Přijďte se do showroomu basys.net na vlastní oči a uši přesvědčit, že řešení je velice snadné. Širokou nabídkou služeb, sortimentem TV či luxusního audia a individuálním přístupem uspokojíme i ty nejnáročnější zákazníky. Nechte si připravit svůj systém zábavy na míru, požadujte řešení, komfort a zážitky. Bavte se se systémy basys.net.

Reprezentační prodejny sítě basys.net vznikly ve snaze přiblížit svým zákazníkům produkty světových značek jako Pioneer, Bose, Loewe, Cabasse, Elac, Marantz, Monster apod. Nenabízíme jen produkty samotné. Naším cílem je zejména řešení celých systémů zábavy a inteligentního řízení s podporou veškerých prodejních služeb tak, aby si zákazník mohl ve finále užívat všech možností, které současná technika přináší. Mezi komplexní realizace patří veškerá ozvučení komerční i privátních objektů, realizace privátních kinosálů, inteligentní řízení domů či bytů. Díky nadnárodní struktuře naší společnosti jsme schopni vyřešit realizace téměř jakéhokoliv rozsahu a složitosti.

Naším cílem je přinášet zákazníkům zábavu, zážitky a emoce!

Provozovny basys.net jsou ideálním místem pro návrh a realizaci všech snů a potřeb v oblasti audiovizuální zábavy a centrálních řídících systémů. Nabízíme všechny služby od konzultací a prezentace v poslechové místnosti, přes zpracování projektu, návštěvy u zákazníka doma, dodávku techniky, instalaci a předvedení, až po kompletní servisní služby. Přijďte se do reprezentačních prostor prodejen basys.net na vlastní oči a uši přesvědčit, že řešení je velice snadné. Kompletní nabídkou služeb a individuálním přístupem uspokojíme i ty nejnáročnější zákazníky. Nechte si připravit svůj systém zábavy na míru, požadujte řešení, komfort a zážitky. Bavte se se systémy basys.net.

Neváhejte a pošlete nám rovnou nezávaznou poptávku nebo dotaz! Vyberte si nejbližší prodejnu:

Poptávka Praha Brno Bratislava