Kvalitní pracovní prostředí je klíčem k maximální efektivitě ve firmě

Optimální pracovní prostředí není pouze slovní spojení, ale stává se nutností, které samo o sobě reprezentuje danou společnost a spolupodílí se na obchodním úspěchu. Společnost BaSys CS se proto rozhodla do svého portfolia produktů a značek přidat kromě www.privatnikina.cz i koncept, kdy se bude snažit šířit lepší povědomí o modernizaci firem a kvalitním pracovním prostředí.

V roce 2018 jsme spustili nový web www.MODERNIZASEDACKA.cz , který je zaměřen na kvalitní firemní zvuk, modernizaci firmy, atraktivní pracovní prostředí.  Protože „moderní zasedačka“ = vizitka firmy a zároveň „moderní zasedačka“ také šetří čas vám i vašim zaměstnancům.

Je důležité si uvědomit, že Zasedací místnost je mnohdy hlavním reprezentativní prostorem společnosti, kde často probíhá, kromě obchodního jednání i vlastní vizuální prezentace. Snažíme se všechny naše realizované firemní prostory navrhovat tak, aby bylo co nejvíce zjednodušeno ovládání pro všechny zaměstnance. Právě ovládání zvuku a obrazu je v komerčních objektech tím největším problémem, kdy není mnohdy využit potenciál instalovaných produktů.

Inspirací pro náš nový produkt nám byly, nejen některé úspěšné společnosti, jako je pražský Avast Software s.r.o. nebo Kiwi.com s.r.o. Tyto firmy jako jedny z prvních pochopily, že kromě zaměstnaneckých benefitů je v dnešní době pro zaměstnance důležité i atraktivní firemní prostředí.

Jak důležité je pro úspěšnou firmu pracovní prostředí dokazuje i soutěž „Zasedačka roku“.

„CBRE Zasedačka roku, jejíž první ročník proběhl v roce 2014, se za čtyři roky své existence stala prestižní událostí v kancelářském oboru. Její ambicí je veřejnosti představit nejen firemní prostory, ale také celkovou atmosféru života v kancelářích a trendy v oboru.“ (citace z webu ZasedačkaRoku.cz)

Nepochybujeme, že trendy v oboru jsou bezpochyby veškeré inovace v oblasti Audia a Vizualizace. Stále více moderních firem využívá ve svých zasedacích místnostech možnosti videokonferencí. Toto stále více rozšířené komunikační spojení šetří hlavně čas, který byl měl být v dnešním rychlém a neustále se vyvíjejícím světě hlavním faktorem pro co nejmodernější technologie, které zlepší a hlavně zrychlí obchodní výsledky.

Oblasti IT nyní určují trendy a mění pohled nejen na obchod, ale i celkovou komunikaci ve společnosti, mnohdy samozřejmě v negativním smyslu, ale celková modernizace firmy a hlavních firemních prostor mohou život jen zpříjemnit a ušetřit čas, který budeme schopni  věnovat věcem, o které se díky sociálním sítím v nové době okrádáme. www.MODERNIZASEDACKA.cz  šetří to hlavní co máme, a to je ČAS.