Luxusní TV Loewe Bild

Vybíráme z naší nabídky televizí Loewe:

Loewe_bild_7

Loewe Bild 7.55
Prémiový model Loewe TV s úhlopříčkou 140cm nabízí nejmodernější technologie a designové zpracování doplněné o unikátní možnosti umístění v prostoru.

Podrobnosti

Loewe Bild 7.65
Prémiový model Loewe TV s úhlopříčkou 165cm nabízí nejmodernější technologie a designové zpracování doplněné o unikátní možnosti umístění v prostoru.

Podrobnosti

Loewe Bild 1.65
Vstupní model do světa televizorů Loewe neztrácí na výbavě a technickém zpracování. Úhlopříčka 165cm. Design i technické vlastnosti jsou zachovány.

Podrobnosti

Na našich showroomech se zaměřujeme především na kvalitní televizory Loewe. Tradice této německé značky trvá již od roku 1923, kdy  byla založena. V roce 1931 Loewe vyrobilo první skutečný televizor a od té doby udává trendy v televizní technice i designu. Vyniká především jednoduchým uživatelským prostředím, unikátním designem a příslušenstvím pro umístění televizoru v interiéru.

Vybrané modely TV Loewe umožňují vzhledové úpravy a tyto designové televize tak lze lépe začlenit do různě architektonicky pojatých pokojů, televize samozřejmě disponují množstvím moderních technologií a rozsáhlou konektivitou. TV mohou mít tvrzené krycí sklo, nebo rámeček z broušeného hliníku.

Novinkou je modelová řada Loewe Bild, kdy vrcholný model Loewe Bild 7, opravdu designová televize, nabízí novou zobrazovací technologii OLED 4K ve dvou úhlopříčkách 55” a 65” (140 a 165cm). Varianta Loewe Bild 1 je pro změnu vstupním modelem do světa Loewe a láká na příznivý poměr cena/výbava.

Neváhejte a pošlete nám rovnou nezávaznou poptávku nebo dotaz! Vyberte si nejbližší prodejnu:

Poptávka Praha Brno Bratislava

 

Kvalitu televizoru zaručuje německé zázemí značky, výběr odpovídajících součástek a přehledné, uživatelsky přívětivé ovládací prostředí televize a také tradice značky – vždyť Loewe v roce 1931 vyrobilo první skutečný televizor. Loewe se věnuje také výrobě originálního příslušenství ke svým televizím, ať už se jedná o zvukové systémy a designové stojany televizorů někdy i v motorickém provedení. Zajímavostí, která může design pokoje posunout o úroveň výš, je zabudování televizoru s výsuvem z komody. V našem sortimentu naleznete nejen luxusní televizory Loewe, ale na přání zákazníka lze do projektových řešení zahrnout také televizory od jiných výrobců.

Skladba výrobků Loewe sestává z televizorů, přehrávačů Blu-ray disků, DVD a HDD rekordérů, kompletních audio systémů a reproduktorů. Tyto komponenty je možné kombinovat a sestavovat z nich mnoho variant řešení domácího kina, které jsou spolu dokonale sladěny jak po stránce technologie, tak i designu. Loewe je na evropském trhu leader v řešení systémů domácího kina pro nejnáročnější zákazníky. Důležitým faktorem, který ovlivnil úspěch Loewe je schopnost kombinovat high-tech inovace, kvalitu, design s použitím v praxi.

Výrobky Loewe se vyznačují čistými, ostře řezanými liniemi v elegantní, nadčasové a stylové podobě. Nejen v Německu společnost doposud obdržela okolo 200 ocenění za design. Jedna z klíčových silných stránek Loewe je fantastická atraktivita značky, která je postavena na základě atraktivity samotných výrobků. Jádro hodnot značky Loewe jsou minimalistický design, smysluplné inovace a nezaměnitelná jedinečnost.