Ozvučení zahrady

Velmi oblíbené je ozvučení zahrad a jiných venkovních prostor jak v soukromé, tak v komerční sféře. V domácnostech i firemních provozech se většinou jedná o pevně instalovanou část zónového (multiroom) ozvučení, která je provázána se zbytkem zvukového systému v objektu. Lze ale řešit také samostatně a může to být “první ozvučená místnost v domě”.

  • Odolné reproduktory určené pro venkovní instalace
  • Srozumitelnost při libovolné hlasitosti
  • Odborná instalace v exteriérech
  • Možnost celoročního poslechu
  • Vhodné také pro ozvučení bazénů nebo saun

Venkovní ozvučení v tomto pojetí musí jak na zahradě za domem, tak na terase restaurace splňovat několik požadavků – především srozumitelnost hudby i mluveného slova a dostatečnou dynamiku při libovolné hlasitosti, ale zároveň nesmí vázat přehnanou pozornost posluchačů ani okolí.

Neváhejte a pošlete nám rovnou nezávaznou poptávku nebo dotaz! Vyberte si nejbližší prodejnu:

Poptávka Praha Brno Bratislava

Pro venkovní ozvučení používáme většinou speciální reproduktory Bose určené pro celoroční exteriérové instalace. Tyto reproduktory jsou odolné vůči běžným klimatickým podmínkám. Tyto reproduktory mohou být buď klasické nástěnné, nebo netradičně zapuštěné do země a skryté v zeleni zahrady.

K reproduktorům bývá vhodně vybrána technika Bose, Control4, nebo Pioneer. Kromě ozvučení zahrad a teras jsou často ozvučeny také bazény a to jak venkovní, tak vnitřní, kde je s ohledem na provozní podmínky osazována stejná technika.

 

Neváhejte a pošlete nám rovnou nezávaznou poptávku nebo dotaz! Vyberte si nejbližší prodejnu:

Poptávka Praha Brno Bratislava