Projekt ozvučení hotelové restaurace Next Door a konferenčního sálu zvukovým systémem Bose Free Space pražskou pobočkou basys.net

Realizace ozvučení hotelové restaurace Next Door a konferenčního sálu pražského hotelu Cosmopolitan bylo realizováno pobočkou basys.net Praha. Hotelová restaurace Next Door, byla kompletně ozvučena reproduktorovým systémem od amerického výrobce Bose.

Restaurace Next Door by Imperial je české bistro Zdeňka Pohlreicha. Jedná se o jednu ze tří restaurací, které v Praze tento známý šéfkuchař provozuje.

Zvukový systém Bose byl vybrán záměrně pro jeho nespornou kvalitu reprodukovaného zvuku. Jedinečnou vlastností zvukového systému Bose je rovnoměrné pokrytí zvuku po celém ozvučovaném prostoru restaurace Next Door, tak možnost začlenění Bose reproduktorů do konceptu restaurace Next Door.

Po konzultaci se zadavatelem a architekty, byl naší pobočkou basys.net navržen reproduktorový systém Bose Free Space. Systém Bose Free Space splňoval bezezbytku veškeré požadavky zadavatele. Zvukový systém Bose Free Space se skládá z elegantních miniaturních reproduktorů a výkonného basového modulu. Basový modul Bose FreeSpace, byl zakomponován do lavic, kde nenarušuje koncept restaurace Next Door a miniaturní reproduktory Bose FreeSpace, byly přesně rozmístěny v jejím prostoru.

Konferenční místnost hotelu Cosmopolitan je vybavena moderní audio-vizuální technikou. Celá instalace audio-video techniky se musela přizpůsobit konceptu a požadavku hotelového provozu. Veškeré ovládací prvky a zesilovače jsou ukryty v technické místnosti a reproduktory citlivě zakomponované do stropu místnosti. Konferenční místnost používá restaurace Next Door i jako salonek Champagne pro soukromé oslavy a bankety.