Realizace: DŮM U PARKU v Olomouci

Znáte DŮM U PARKU v Olomouci? Je to opravdu unikátní objekt, na jehož obnově jsme měli tu čest se také podílet!

Budova byla postavena v roce 1887 renomovaným designérem Franzem Langem. O deset let později již došlo k výraznému rozšíření zadní strany budovy o reprezentativní společenskou a divadelní halu. Rozsáhlý třípodlažní palác s restaurací, sálem a zahradou.

V roce 1908 dostal DŮM U PARKU přezdívku Dělnický dům, protože pro své aktivity široce využívaly jednotky československé dělnické třídy. Po druhé světové válce se DŮM U PARKU stala primárně administrativní budovou a v roce 1958 byla vyhlášena památkově chráněnou stavbou. V roce 2011 společnost DŮM U PARKU, s.r.o. koupil prostory od odborových svazů, provedl stavbu a v příštích letech citlivě zrenovoval.

  …

Prostory domu nabízí elegantní a moderní styl interiérů, ve velkolepém historickém objektu u Čechových sadů. Dnes je to multifunkční prostor, který nabízí kanceláře, obytné podkrovní prostory k pronájmu, společenskou místnost s veškerým vybavením a konferenční místnost. Všechny nabízené služby se navzájem doplňují a vytvářejí synergický efekt, který zaručuje komplexnost a přináší cenné pohodlí.

Podíleli jsme se na předně na ozvučení společenského sálu, kde se pořádají konference, plesy či pronájmy na ruznorodá další akce a prezentace. Využili jsme zde mimo jiné 2 reproduktory Bose RMU208 vedle jeviště, 2 subwoofery Bose F1 pod pódiem + 6 Bose RMU105 po stranách a vzadu + Bose B1 subwoofer vzadu na stěně. Vše je řízeno procesorem Bose ControlSpace a zesilovači Bose PowerMatch + mikrofony Beyerdynamic. Dále jsme se postarali o ozvučení vstupního prostoru, chodby, předsálí, přísálí i WC :-)

Ozvučení a projekční technika do malé seminární místnosti je samozřejmostí. Máte-li zájem kompletní informace k technickému řešení, které by se dalo využít i ve vašem objektu, neváhejte a kontaktujte naše specialisty.