Realizace ozvučení Bose Professional v pražském hotelu Four Seasons pobočkou basys.net Praha

Realizace ozvučení pražského hotelu Four Seasons bylo realizováno pobočkou basys.net Praha. Při náročných požadavcích zadavatele, byl zvolen ozvučovací systém od renomované americké společnosti Bose. Pro splnění všech náročných požadavků byla vybrána řada Bose Professional a zesilovače Bose PowerMatch. Ozvučení Bose Professional jsme realizovali v hotelu Four Seasons v části hotelového SPA a fitness.

Reproduktory z řady Bose Professional  byly správnou volbou pro tak rozsáhlou instalaci bazénu hotelu Four Seasons v Praze. Dobře se osvědčili v náročných akustických a provozních podmínkách hotelu Four Seasons. Další nespornou výhodou systému Bose Professional, je možnost začlenění reproduktorů do interiéru jednotlivých místností. Z tohoto důvodu si tento systém oblíbilo mnoho architektů a designérů.

Ozvučeno bylo celkově 10 místností.  Z tohoto důvodu byly použity zesilovače Bose PowerMatch z řady Bose Professional. Ty poskytly požadovaný výkon a dokonalé rozprostření zvuku v každé z ozvučovaných místností hotelu.

V každé z místností SPA a fitness v hotelu Four Seasons, je umožněna plynulá regulace zvuku a přepínání mezi vstupy díky digitálnímu ovladači Bose Professional. Díky lokálním audio vstupům Bose Professional je umožněno připojení vlastního zdroje hudby.  Toto řešení umožňuje personálu hotelu Four Seasons navodit pro každého klienta individuální a neopakovatelnou zvukovou atmosféru. (V každé z 10 místností hotelového SPA Four Seasons je umístěn ovladač Bose).

Veškeré zesilovače Bose PowerMatch z řady Bose Professional jsou ukryty v technické místnosti a reproduktory citlivě zakomponované do stropu a stěn v části SPA hotelu.

Máte-li zájem o podobné řešení i pro váš hotel, tak neváhejte kontaktovat specializované prodejce spol. basys.net. Realizujeme ozvučení komerčních a soukromých objektů po celé ČR i na Slovensku.