Realizace privátních kinosálů

Přemýšleli jste někdy, co by pro Vás mohlo znamenat vaše vlastní soukromé kino? Perfektní obraz a zvuk v pohodlí domova ve vlastním privátním kinosálu, kde Vás nemusí rušit soused chroupající popcorn a usrkávající kolu. Jedná se o novou dimenzi domácí projekce, která je umístěna v akustické místnosti, kde si můžete vybrat film nebo koncert, na který zrovna máte chuť. Samozřejmostí je také možnost televizního příjmu např. pro sportovní přenosy. Pro zjednodušení ovládání těchto soukromých kin používáme systém Control4. Jsou naše privátní kinosály to pravé pro Vás? Realizací kompletních privátních kin v tomto rozsahu se zabýváme od roku 2008. Navštivte nás, dejte nám k dispozici místnost a pak si užívejte.

Neváhejte a pošlete nám rovnou nezávaznou poptávku nebo dotaz! Vyberte si nejbližší prodejnu:

Poptávka Praha Brno Bratislava

align: justify;”>Soukromé nebo-li privátní kino je akusticky upravená místnost, která je vybavena projekčním plátnem, filmovým projektorem a sestavou špičkových reproduktorů. Sestavu doplňují nejmodernější zesilovače, přehrávače, případně komponenty pro ovládání veškeré techniky přes dotykové obrazovky O Vaše pohodlí se postarají speciální polohovatelné sedačky, které dodáme, stejně jako obklady stěn v požadovaném designu a barevném provedení.

Privátní kinosál je buď plánovanou investicí již při tvorbě projektů, nebo v mnoha případech je realizován v prostorech, které nejsou v objektu využity. Podle požadavku na počet osob, které chtějí místnost užívat, navrhneme možnosti umístění sedaček, rozmístění světel, odvětrání místnosti, vč. návrhu klimatizační jednotky. Privátní kina je možné budovat od velikosti místnosti 20 m2. Důležitým faktorem je samozřejmě výška stropní konstrukce. Pro kvalitní emocionální zážitek je kromě technického vybavení i nutné řešit akustickou stránku místnosti, kdy za použití speciálních zvukových panelů dle projektu vytvoříme ideální podmínky v určeném prostoru.

Více info o realizaci privátních kin a ukázky kin najdete na:

PrivatniKina.cz